Konzervatórium Conservatory Bratislava

Študovali u nás

Žiaci nášho odboru sa po skončení štúdia úspešne uplatňujú v profesionálnych činoherných a spevoherných divadelných súboroch. Poznáme ich z televíznych obrazoviek, z filmových plátien, ich hlasy znejú v dabingových štúdiách.

Slovenské národné divadlo v Bratislave    Róbert Roth, Ľuboš Kostelný, Ondrej Kovaľ, Zuzana Fialová, Ivana Kuxová, Zuzana Marošová, Petra Vajdová, Helena Krajčiová, Eva Sakálová, Filip Tůma, Daniel Fischer

Nová scéna v Bratislave  –  Soňa Norisová, Lucia Vráblicová, Martin Kaprálik, Ivan Šándor, Radomír Milič, Róbert Halák, Andrea Kiráľová, Karin Olasová, Erik Peťovský, Pavol Plevčík, Mirka Partlová, Nela Pocisková, Branislav Deák, Martin Mikulášek, Miroslava Drínová, Katarína Feldeková, Milan Ješko Malinovský, Martin Hudec, Tomáš Majláth, Michal Hallon, Jakub Ružička, Zuzana Kapráliková – Jurigová, Martina Michalcová, Dominika Richterová, Patrik Vyskočil, Silvia Michalidesová, Lukáš Pišta, Romana Dang Vanová, Pavol Plevčík

Divadlo Andreja Bagara v Nitre  –  Juraj Hrčka, Kristína Greppelová, Peter Kadlečík, Klaudia Kolembusová, Marcel Ochránek, Alena Pajtinková, Kristína Turjanová, Marián Labuda ml., Miloslava Zelmanová

Radošinské naivné divadlo v Bratislave  –  Lujza Garajová, Andrea Marek Martvoňová, Michaela Szöcsová, Lucia Molnárová, Petra Molnárová

Divadlo Astorka Korzo´ 90  –  Rebeka Poláková, Róbert Jakab

Bratislavské bábkové divadlo  –  Alexander Maďar, Ján Morávek, Juraj Bednarič

Arteatro v Bratislave  –  Tomáš Roháč

Divadlo Jána Palárika v Trnave  –  Miroslav Beňuš, Petra Blesáková, Zuzana Šebová, Václav Púčik
Slovenské komorné divadlo v Martine  –  Renáta Horňáková, Andrej Štermenský

Staré Divadlo Karola Spišáka v Nitre  –  Rado Hudec, Katarína Petrusová, Andrea Ballayová

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene  –  Martin Vitek, Vladena Škorvagová

Televízia a dabing, rozhlas, film Zuzana Haasová, Monika Haasová, Petra Palevičová, Karin Haydúová, Petra Bernasovská, Andrea Karnasová, Bibiana Ondrejková, Zuzana Dančiaková, Lucia Siposová, Juraj Mokrý, Pavol Janík, Pavol Chovanec, Adela Mojžišová, Daniela Mackovičová, Kristína Povodová, Pavol Katrinec, Lukáš Dóza, Michaela Mäsiarová

Česká republika – film, televízia, účinkovanie v činohrách a muzikáloch  –  Zuzana Norisová, Alena Antalová, Daniela Šinkorová, Michaela Badinková, Silvia Soldánová, Veronika Gidová, Veronika Senciová, Braňo Polák, Mária Lalková

Oblasť populárnej hudby a zábavy –  Tomáš Sloboda, Michal Novácky, Anita Soul, Tomáš Palonder, Tomi Popovič, Sáva Popovič, Marcel Nemec, Henrich Platek, Branislav Korec

Konzervatórium v Bratislave, pedagógovia hudobno – dramatického oddelenia  – Martina Michalcová, Juraj Hrčka, Erik Peťovský, Tomáš Roháč, Zuzana Kapráliková – Jurigová, Kristína Kováčiková