Konzervatórium Conservatory BratislavaKONZERVATÓRIUM, Tolstého 11, 81106 Bratislava

Absolventské koncerty v školskom roku 2019 / 2020

1.4.2019 Juraj Čúzy – bicie nástroje Program koncertu

1.4.2019 Filip Kúdela, Patrik Gajdoš – bicie nástroje Program koncertu

2.4.2019 Daniela Chupáčová – flauta, Jasmína Repčáková – fagot Program koncertu

2.4.2019 Stanislava Cvancigerová, Jeojin Choj – flauta Program koncertu

3.4.2019 Michaela Ábelová, Karolína Valachovičová – cimbal Program koncertu

3.4.2019 Paulína Škodová – cimbal Program koncertu

4.4.2019 Kristína Hajdová, Miriama Zamišková – gitara Program koncertu

4.4.2019 Klaudia Szabóová – harfa, Matúš Matiašovský – organ Program koncertu

5.4.2019 Petra Červenková – kontrabas, Boris Borsányi – husle Program koncertu

8.4.2019 Tatiana Onderíková – husle Program koncertu

8.4.2019 Pavla Pisárová, Ivana Šrámeková – husle Program koncertu

9.4.2019 Juraj Halaška, Pavol Mitro, Vladimír Nikulin – elektrická gitara Program koncertu

9.4.2019 Gabriela Gabašová, Michaela Trokánová – spev Program koncertu

10.4.2019 Džejla Čindrak, Mária Ščerbáková – viola Program koncertu

10.4.2019 Nikoleta Kupčíková, Kristína Slováková – spev Program koncertu

11.4.2019 Alžbeta Zvijasová, Katarína Halinkovičová – klavír Program koncertu

12.4.2019 Alexandra Lukáčová, Petra Dubayová – spev Program koncertu

12.4.2019 Pavlína Vachová, Lenka Fecková – spev Program koncertu

15.4.2019 Lukáš Michálik – husle Program koncertu

15.4.2019 Alžbeta Godovičová, Viktória Strelcová – husle Program koncertu

16.4.2019 Martina Kaličiaková, Ondrej Kadlečík, Martin Lang – klavír Program koncertu

17.4.2019 Anastázia Molnárová, Júlia Suchoňová, Ivana Pašovičová – spev Program koncertu

17.4.2019 Saskia Franková, Karol Csino – spev Program koncertu

24.4.2019 Ján Cibula, Dominika Debnárová, Diana Demecsová – spev Program koncertu

25.4.2019 Barbora Krajčovičová, Simona Bodzanová – spev Program koncertu

25.4.2019 Barbara Braunová, Peter Cyprich – spev Program koncertu

29.4.2019 Martina Tomanová, Michal Candrák – spev Program koncertu

6.5.2019 Radka Kováčová – klavír Program koncertu

7.5.2019 Karolína Labošová, Levente Rácz – violončelo Program koncertu

17.5.2019 Tomáš Köppl – dirigovanie Program koncertu